Tarne

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning see lisatakse arvele. Alates 100€ tellimusest on transport tasuta.

Kohaletoimetamise aeg võib oleneda tootest, sest paljud tooted valmistatakse spetsiaalselt konkreetse kliendi jaoks ja paljud tooted asuvad erinevates Euroopa ladudes.
Iga toote juures e-poes on välja toodud eeldatav kohaletoimetamise tähtaeg kliendile.

Laos olev kaup väljastatakse postiettevõttele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Postiettevõte toimetab paki kohale 1-3 päevaga. Pakke postitame tööpäevadel ja võimalusel ka nädalavahetusel.

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati – 2,95 €/Alates 100€ ostust TASUTA!
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.omniva.ee

Kauba tellimine Smartpost pakiautomaati – 2,95 €/Alates 100€ ostust TASUTA!
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.smartpost.ee

Omniva kuller Eesti piires – hind 6.19€ / Alates 300€ ostust TASUTA!
Tooted tuuakse kulleriga Teie valitud aadressile 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kuller võtab Teiega telefoni teel ühendust ning lepib kokku sobiva aja kauba kättetoimetamiseks.

Kauba tellimine Euroopa piires – 20 €

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.(Iga toote juures e-poes on välja toodud eeldatav kohaletoimetamise tähtaeg kliendile)

Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Toodete kohaletoimetamisel.
Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.

Juhul, kui Toode ei jõua Kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, on Klient kohustatud sellest E-poodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: info@emiliacollection.ee või helistades +372 55952463.

Emilia Collection / Vallesburg OÜ